Demsoft E-Ticaret Ürün inceleme

DEMSILVER MUHASEBE PROGRAMI

Stok, Cari, Fatura, ?rsaliye, Kasa, Banka, Çek, Senet ve Raporlama Modullerinden Olu?ur

Stok Mıktarı : -21 Adet Miktar

Miktar

650 TL + KDV

Ara

Ürün Acıklama

ÖnMuhasebe Programi Demsilver'da, stok takibi, car takip, fatura-irsaliye i?leme, kasa ve banka ile çek-senet takibi gibi birçok i?lemi kolayca yapabilirsiniz.Çoklu ?irket ve devir yapma özelli?i vardir.

Özellikleri

  • Katagori: PROGRAM
  • Marka: DEMSOFT
  • Model: LOCAL

Ürün Bilgisi

Muhasebe Programı; Stok , Cari, Fatura, İrsaliye, Kasa, Banka, Çek, Senet ve Raporlama Modüllerinden Oluşan Muhasebe Programıdır.

Programda kayıt sınırı yoktur. İstediğiniz kadar şirket, cari, stok açabilir, fatura vb. kayıt girebilirsiniz. Herşeyi anında excele aktarabilirsiniz. Çıktıları kendinizde görsel olarak tasarlayabilirsiniz. Pdf'ye atararak mail olarak gönderebilirsiniz.

Kısayol tuşları ile hızlı kullanım sağlar. Ekran tasarımları tüm modüllerde birbirine benzer olduğundan kolay alışırsınız. Program akışı içinde sizi yönlendiririr. Zorunlu alanlar çok azdır. Cari seçip tutar girmeniz yeterlidir. Özel kodlar, grup kodları, açıklama alanları ile kendinize özel bir şekilde kayıtlarınıza daha fazla bilgi girebilir ve bunlarıda raporlayabilirsiniz. Uyarı sistemi ile vade tarihi yazdığınız tüm modüllerden programı ilk açtığınızda size uyarı verir. Vadesi gelmiş çek yada senedinizi yada faturanızı size gösterir.

Fatura modülünede 4-5 yarı çıktı alma olanağınız var. Benzer şekilde İrsaliye modülündede. İrsaliyeden faturaya aktarabilirsniz. Toplu irsaliye faturalaştırma vardır. Faturadan direk irsaliye oluşturabilirsiniz. Faturada ürün girerken eski girilmiş fiyatlarla karşılaştırır. Stok takibi yapıyorsanız eksi stok uyarısı verir.

Cari kartları açarken iletişim bilgilerinden, banka bilgisine kadar tüm bilgilerini girebilir, özel kod alanları ile ayrıca istediğiniz gruplamaları yapabilirsiniz. Cari hareket olarak devir ve virman işlemleri, borc-alacak dekontları girebilirsiniz. Ürün ve cari arama çok kolaydır. İstediğinzi alandan ve içinden kelimeden stok yada cari bulabilirsiniz.

Stok kartında stok kodu ve adı dışında, marka, grup kodu ve üretici gibi alanları doldurarark fatura ve irsaliye hareketlerinde bu alanlara göre hareket raporu alabilirsiniz. Kasa takibi yapabilirsiniz. Kasadan birden fazla para birimi ile işlem yapabilirsiniz. Banka modülünde istediğiniz kadar banka tanımlayabilirsiniz. Bankadan gelen ve giden havale - eft kayıtlarını yapabilirsiniz. Tam entegre olarak otomatik cari hareketine işler.

Çek ve Senet modüllerinde kendi evrağınızı ve müşteri evraklarının girişini yapabilirsiniz. Ciro, takasa verme, iade gibi işlemleri yapabilirsiniz. Günü gelen evrağı uyarı sisteminde size uyarır.

Devir işlemleri ile kendiniz yeni şirket oluştururak yeni yıl devirlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Toplu borc-alacak raporu, stok raporu, fatura raporu gibi tüm modüllerden raporlar alabilirsiniz.

Demo Linki

Tanıtım Videosu

Ek Modul Videosu

Ürün Hakkında Detaylı Pdf Dosyası İndir


Daha Fazla Bilgi Talebi

Kampanyalı Ürünler

DEMSILVER MUHASEBE PROGRAMI

650 TL

DEMSOFT DOGALGAZ PROGRAMI

2000 TL

DEMSOFT FATURA KESME PROGRAMI

280 TL